پارچه فیلتراسیون

 

پارچه فیلتر

پارچه فیلتر

کایزر یکی از معدود شرکت های دنیای پارچه فیلترهای بافته و نمدی است که به صورت هم جانبه (One Stop Shopping) خدمات ارائه می کند. این شرکت از سال ۱۹۲۸ به طور تخصصی در زمینه پارچه فیلترهای صنعتی فعالیت کرده است.

حوزه فعالیت کایزر پارچه های بافته شده و نمدی است که با استفاده از تمام الیافی که در جهان فیلتراسیون مطرح هستند، تولید می شوند.

کایزر به منظور برآورده کردن نیاز مشتریان، استراتژی نقص صفر (Zero-Error-Strategy) را دنبال کرده که کلید اطمینان از سطح بالا و ثابتی از کیفیت است. تجربه فعالیت برای چندین دهه و نوآوری های پیوسته اساس کار، عملکرد و خدمات بی نظیر به مشتریان است. کارمندان ما بخش جدا نشدنی برنامه کیفیتمان را تشکیل داده و ما همواره برای رشد مهارت ها، دانش و شایستگی شخصی آن ها  تلاش می کنیم.

ما تمام انواع پارچه های فیلتراسیون را فراهم کرده تا بالاترین نیازهای مشتریان مان را پاسخ گو باشیم. به منظور برآورده کردن هر نیاز فنی و برای استفاده در هر کاربرد خاص، این امکان وجود دارد که پارچه فیلترها را با عملیات مختلف بهینه سازی نماییم. ما بر اساس دانش و تجربه مان، انتخاب فیلتر صحیح را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

کایزر تمام الیاف مطرح برای اهداف فیلتراسیون را تولید می کند.

خواص این الیاف در جدول زیر بیان شده است:

 

پارچه های فیلتر

پارچه های فیلتر

 

الیاف KYS

پلی پروپیلن / PP

الیاف پلی پروپیلن با مقاومت فوق العاده شان در برابر مواد شیمیایی و هیدرولیز شناخته می شوند. این الیاف تنها با اکسیدان های قوی مورد حمله قرار می گیرند. همچنین استفاده از آن ها تا دماهای بالاتر از ۹۰ درجه سانتی گراد و تحت شرایط خورنده شیمیایی که پلی استر نمی تواند استفاده شود، امکان پذیر است.

کاربرد ها: غبار زدایی از کارگاه های گالوانایزینگ و فرآیند های شیمیایی

پلی اکریلونیتریل، Homopolymer/ PAN   

مزیت این الیاف در مقایسه با الیاف PAN نوع copolymeric در مقاومت بالاتر آن ها در برابر دما، مقاومت بهتر در برابر مواد شیمیایی و استحکام بالاتر شان می باشد. معمولاً این الیاف هنگامی به کار می روند که از پلی استر به دلیل رطوبت بالا نتواند استفاده شود.

کاربرد ها: غبار زدایی بویلر، کارخانه های زباله سوزی، کارخانه های خشک کردن مواد، کارخانه های زغال سنگ، کارخانه های ذوب فلزات غیر آهنی و کارخانه های تولید آسفالت

پلی استر / PES

پلی استر ها به دلیل مقرون به صرفه بودن پر کاربرد ترین نوع الیاف هستند.

کاربردها: غبار زدایی از بخش های بسته بندی کارخانه، غبار زدایی عمومی از محیط کار، غبار زدایی از آسیاب صنایع معدنی غیر فلزی، غبار زدایی از خنک کننده کلینکر، کارخانه های فولاد ( کوره های قوس الکتریک، کارخانه های ریخته گری ( آماده سازی ماسه)، صنایع چوب، کارخانه های غلات و غذای حیوانات

پلی فنیل سولفاید / PPS

مقاومت خوب این الیاف به هیدرولیز، اسید ها و بازها آن ها را به رقیبی برای الیاف PTFE در بعضی از شرایط تبدیل کرده است. این الیاف در دما های بالا به راحتی اکسید می گردند.

کاربردها: غبار زدایی از بویلر، کارخانه های زباله سوزی ( به استثناء پس ماند های بیمارستانی)، غبار زدایی از کارخانه های خشک کردن مواد و غبار زدایی از کوره های سیمان

متا- آرامید / M-AR

به طور کلی m-AR تمایل به استهلاک تدریجی در شرایط سخت گاز دودکش مانند دمای بالا ( ۱۴۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد) و رطوبت بالاتر از ۱۰ درصد را دارد. در نتیجه فیلتر های ساخته شده از m-Aramid معمولاً برای محافظت در برابر اسید ها و هیدرولیز تحت عملیات تکمیلی قرار می گیرد.

کاربردها: کارخانه های آسفالت سازی، غبار زدایی از خنک کننده های کلینکر، شفت کوره آهک، کلسینه کردن gypsum و غبار زدایی از کوره کوپل

پلی آمید PI/ P84  

پلی آمید ها، پلی کنداس هایی از مونومر های آروماتایز هستند که به طور خاص مقاومت بالا در برابر حرارت را دارا می باشند. این الیاف مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی داشته اما این ویژگی آن ها در شرایط رطوبت قلیایی بالا، به مخاطره می افتد. تمایل محدودی به اکسیداسیون با O2 یا NO2 در دمای بالا برای این الیاف وجود دارد.

کاربرد ها: غبار زدایی از بویلر، غبار زدایی از کوره سیمان، کارخانه های زباله سوزی، کلسینه کردن gypsum، شفت کوره آهک و کوره های ذوب فلزات غیر آهنی

پلی تترا فلورو اتیلن / PTFE

این الیاف دارای پایداری فوق العاده حرارتی و شیمیایی هستند. الیاف نمدی PTFE به دلیل گرانش ویژه بالای شان، وزن در واحد سطح بالایی دارند. تمام کاری های سطحی کایزر بازده بی مانند برای این الیاف را تضمین می کند.

کاربردها: سوزاندن پس ماند و برگشتی های پر خطر، غبار زدایی بدون پیش خنثی سازی، فرآیند های شیمیایی و غبار زدایی از خشک کن های دمای بالا

 پارچه های فایبرگلاس / GL

فایبر گلاس ها به دلیل خواص مکانیکی شان تنها به صورت پارچه بافته، مورد استفاده قرار می گیرند. به منظور افزایش خواص فیلتراسیون، فایبرگلاس معمولاً به همراه غشا ePTFE به کار می رود. این الیاف قابلیت کار پیوسته در دمای بالاتر از ۲۶۰ درجه سانتی گراد را دارد.

کاربردها: فرآیند های احتراقی دارای دمای بالا مانند کوره سیمان، کوره های فولاد و فرو آلیاژ، سوزاندن زباله و کربن سیاه

FIBER BLENDS / MULTITEX

مخلوط الیاف این امکان را به ما می دهد که راه حل های مقرون به صرفه و مناسب با مشتری برای نیاز های فیلتراسیون شما ارائه دهیم.

بعضی از مثال ها: PES+PAN, PES+PI, NX + PI, PPS+PI, PI+PTFE

الیاف کیسه فیلتر

English :This page is also available in